Bojovka Moravská Třebová

Informace


Datum a místo konání: 23. listopadu 2019 v Moravské Třebové

S sebou: Vyplněný registrační lístek, 2 šátky a 40 korun pro každého účastníka, věci na psaní a baterka.

Přihlašování: Přihlášky družinek (do 15 let) zasílejte nejpozději do 17. listopadu na mail, zbytečně však nemeškejte, počet míst je omezený. Pokud jste starší patnácti let a toužíte se zúčastnit, nezoufejte, napište nám na mail a domluvíme se, jestli se pro vás nenajde místo v organizačním týmu.

Fotosoutěž: Pošlete nám na instagram fotku, jak se připravujete do boje za rod upírů / kmen vlkodlaků (nezapomeňte přidat jméno družinky). Nejlepší fotka bude ohodnocena cenou. Kromě toho si mohou všechny družiny, které se fotosoutěže zúčastní vybrat svoji stranu, stačí k fotce připsat #teamvlkodlaci nebo #teamupiri a my k tomu přihlédneme při rozdělování družin (Je možné, že ne všem bude vyhověno, aby byly obě strany vyrovnané, v takovém případě se bude přihlížet k tomu, kdo fotku poslal dřív, případně si s ní dal více práce).

Průběh akce: Registrace začíná v 15:00 v tělocvičně 3. základní školy (Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21) - vchod odspodu přes dvorek z ulice Gorazdovy. V 15:45 registrace končí, proběhne vysvětlení pravidel a zahájení bojovky. Předpokládaný konec akce je do 21:00. Pokud budete mít jakékoli dotazy ohledně dopravy nebo čehokoli, pište na mail nebo volejte.

Nocleh: Pokud si o něj přes mail požádáte v přihlášce, bude vám za 20 korun na osobu zajištěn v tělocvičně základní školy Kostelní náměstí.